تمامی داوطلبان رشته های ریاضی , تجربی , انسانی , هنر و زبان در کنکور سراسری پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 96 می بایست به قسمت مهمی به نام انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بپردازند. در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 پارامترهای گوناگونی دخیل می باشد که از این میان می توان به نقش کارنامه در کنکور سراسری 96 , آشنایی سهمیه ها در کنکور 96 آشنایی با شرایط دانشگاه های دولتی نوبت اول (روزانه) , نوبت دوم (شبانه)دانشگاه های پیام نور پردیس خودگردان , موسسات غیر انتفاعی شیوه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 و انتخاب دانشگاه ها و همچنین چینش صحیح انتخاب ها دخیل می باشند. البته باید اذعان بداریم که نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور به شما در راستای تحقق بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری به شما کمک شایانی می نماید البته در نظر داشته باشید که حتما بر روی نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور اتکای 100 درصد نداشته باشید چرا که نرم افزار یک هوش مصنوعی می باشد و از ظرافت و لطافت هوش انسانی بی بهره است بنابر این به شما پیشنهاد میکنیم ددر راستای انتخاب رشته کنکور سراسری 96 خود از مشاوران مرکز مشاور تحصیلی صدای مشاور مشورت و راهنمایی بگیرید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید. 

آشنایی با کارنامه کنکور سراسری 96


کارنامه کنکور سراسری 96 شامل اطلاعات مهمی از قبیل رتبه کشوری , رتبه در منطقه , ترازیا نمره کل و رتبه در زیر گروه می باشد که به کارگیری از این اطلاعات در راستای بهترینانتخاب رشته کنکور سراسری 96 حائز اهمیت می باشد. در همین راستا تصمیم بر ان گرفتیم که در یک مقاله جداگانه برای اشنایی بیشتر با کارنامه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 و مفاهیم انواع رتبه های درج شده در کارنامه توضیحاتی را برای شما ارائه دهیم.


تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری 96


سهمیه های کنکور سراسری 96 شامل بر سهمیه مناطق , سهمیه رزمندگان , سهمیه ایثارگران , سهمیه خانواده شهدا و سهمیه بهیاران می باشد. توجه داشته باشید که می بایست هریک از داوطلبین در کنکور سراسری حتما در یکی از سهمیه ها قرار بگیرند. با توجه به این که سهمیه مناطق یکی از پرجمعیت ترین سهمیه کنکور سراسری 96 می باشد در ادامه این مقاله توضیحاتی در رابطه با این سهمیه برای شما مخاطب عزیز ارائه خواهیم داد. نکته مهمی که باید به آن اشاره نماییم این می باشد که رتبه در سهمیه درانتخاب رشته کنکور سراسری , برای داوطلبین  رشته های انسانی , هنر زبان , تجربی وریاضی بسیار مهم را از رتبه کشوری میباشد و این موضوعی است که تعداد زیادی از داوطلبین به ان دقت و در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 اولویت خود را بر رتبه کشوریقرار می دهند. در این راستا تصمیم بر ان گرفتیم که در یک مقاله جداگانه توضیحاتی در رابطه با تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 و مفاهیم آن ها را ارائه  دهیم. 


تاثیر سهمیه بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری 96


توجه داشته باشید که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 اعلام شده که بعضی ازکد رشته ها دارای سهمیه بومی گزینی استانی , سهمیه ناحیه ای , سهمیه قطبی , سهمیه کشوری می باشند. در تمامی حالات ذکر شده به غیر از سهمیه کشوری , شانس قبولی متقاضی که از سهمیه بومی گزینی برای یک کد رشته محل استفاده مینماید نسبت به متقاضی دیگری که برای همان رشته محل می باشد بیشتر است. توجه داشته باشید که تاثیر بومی گزینی باعث خواهد شد که داوطلبین رشته های هنر , زبان , انسانی , تجربی و ریاضی به روش بهینه تری از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاوراستفاده نمایند. در همین راستا تصمیم بر ان گرفتیم که در یک مقاله جداگانه توضیحاتی در رابطه با تاثیر سهمیه بومی گزینی در کنکور سراسری 96 و مفاهیم ان ارائه نماییم به شما پیشنهاد میکنیم که اگر در رابطه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 کارنامه کنکور سراسری 96 و سهمیه مناطق در کنکور سراسری 96 , سهمیه فرزندان ایثارگران در کنکور 96 , سهمیه رزمندگان در کنکور سراسری 96 و سهمیه خانواده شهدا و بهیاران وسهمیه بومی گزینی در کنکور سراسری 96 سوال یا ابهاماتی داشتید با مشاوران مرکزمشاوره تحصیلی صدای مشاور در میان بگذارید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاور تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.

حتی ایام تعطیل

منبع: انتخاب رشته کنکور سراسری


مشاوره تحصیلی , سامانه مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , آدرس مدارس شاهد , ثبت نام مدارس شاهد , خرید شناسه ثبت نام کنکور سراسری  , ادغام کنکور سراسری و آزاد 96,کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96,آزمون نظام مهندسی 96,ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , قبولی در آزمون تیزهوشان , برنامه ریزی برای تیزهوشان ,دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد,ثبت نام کاردانی به کارشناسی ,تخمین رتبه سازمان سنجش , انتخاب رشته دبیرستان , راهنمای انتخاب رشته نهم, مشاوره انتخاب رشته ,زمان ثبت نام کارشناسی فراگیر پیام نور 96, برنامه ریزی کنکور 97, برنامه ریزی کنکور تجربی 97 , ثبت نام کنکور سراسری 97

برچسب ها : اعلام نتایج کنکور سراسری ,نتایج کنکور سراسری ,کنکور سراسری ,
بازديد : 230
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 54 نفر مجموع امتياز : 161
[ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ] [ ۱۵:۲۹ ] لينک ثابت | نظرات (0).: Weblog Themes By SlideTheme :.
امارگیر سایت