جهت مشاوره تخصصی اعلام نتایج کنکور سراسری کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۶ اعلام شد.


 پس از گذشت یکسال طاقت فرسا و پر استرس برای تمامی داوطلبان کنکور سراسری که با پا گذاشتن در مقطع پیش دانشگاهی شروع شده و با ثبت نام در کنکور سراسری 96 ، گذراندن این مسیر پراسترس برای تمامی داوطلبین استارت زده میشود. با برگزاری کنکور سراسری  در تیر ماه کمی از این استرس کاسته شد، چرا که تمامی داوطلبین با توجه به اعلام کلید نهایی آزمون و دفترچه آزمون توسط سازمان سنجش توانستند میزان درصدهای خود را که هریک ازدروس محاسبه نمایند و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش میزان حدودی رتبه خود را بدست بیاورند. سازمان سنجش در مرداد ماه 96 اقدام به اعلام نتایج کنکور سراسری 96 نمود و پس از آن داوطلبین در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 شرکت نمودند و توانستند اقدام به انتخاب رشته دانشگاه با توجه به کارنامه خود نمایند. 

به امید آنکه داوطلبین توانسته باشند با دانلود دفترجه انتخاب رشته کنکور سراسری و با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری و کارنامه های قبولی کنکور سراسری که در اختیارتان قرار دادیم ، بهترین انتخاب رشته را متناسب با تراز و رتبه خود انجام داده باشند. حال نوبت به آخرین قسمت مسیر کنکور برای داوطلبان میرسد و آن چیزی جز دریافت نتایج کنکور 96 نیست.
اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96- 97 

بنا به اطلاعیه سازمان سنجش نتایج نهایی کنکور سراسری اعلام شد.جهت دریافت نتایج به سایت سنجش مراجعه کرده و نتایج را دریافت کنید.درصورتی که نتوانستید نتایج را دریافت کنید و یا تمایل به ثبت نام در تکمیل ظرفیت داشتید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. همچنین داوطلبانی که شماره پرونده خود را فراموش کرده اند و یا به دنبال ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور هستند نیز میتوانند از مشاوران صدای مشاور راهنمایی بگیرند.
برچسب ها : نتایج نهایی کنکور سراسری ,کنکور سراسری ,
بازديد : 9
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 25 نفر مجموع امتياز : 75
[ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۱ ] لينک ثابت | نظرات (0).: Weblog Themes By SlideTheme :.
امارگیر سایت