علوم پزشکی تهران  مجری برگزاری , آموزش های پزشکی , (ویژه عموم) - دستیار کناردندانپزشک - امدادگر اورژانس , (باگواهینامه وزارت بهداشت) - تکنسین داروخانه - مراقبت از سالمند و ...با ارائه مدرک معتبر از  جهاد دانشگاهی و سازمان بهزیستی میباشد.


همانطور که میدانید رشته ذکر شده جز رشته های پر طرفدار میباشد زیرا آینده شغلی بسیار خوب و درآمد بالا در این رشته ها ، نظر داوطلبین را به خود جلب میکند.
داوطلبان عزیزی که میخواهند در دوره های کمک پرستاری و داروخانه درعلوم پزشکی تهران و .... ثبت نام کنند و از :

(( شرایط ثبت نام در این دوره ها ))

(( مدارک مورد نیاز حهت تحصیل در دوره ها ))

(( مدت زمان تحصیل در دوره ))

(( میزان شهریه دوره ها ))

و (( همچنین محل ثبت نام دوره های ذکر شده )) مطلع شوند

میتوانند با کارشناسان از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایند

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیلثبت نام دوره کمک پرستاری (بهیار)


بسیاری از پرستاران کارهای پایه بیماران را انجام نمی‌دهند و یا اینکه به دلیل کمبود نیرو فرصتی برای پرداختن به امور جزئی بیماران وجود ندارد. یکی از دلایلی که همراهان بیمار را در بیمارستان نگه می‌دارند این است که مراقبت‌های ابتدایی را برای بیمار خود به انجام برساند.

با توجه به وضعیت موجود و تعداد مراجعه بیماران به مراکز درمانی، 10 هزار نیروی انسانی برای خدمات‌رسانی بهتر مورد نیاز است که برنامه‌ریزی برای جبران این کمبود انجام گرفته است.

بر اساس تصمیم گیری‌های صورت گرفته، جهاد دانشگاهی و تعاونی کارکنان نظام سلامت به عنوان متولیان آموزش و تامین نیروی بهیاری در کشور مطرح هستند و تقسیم بندی‌های استانی برای جذب این نیروها انجام گرفته و ماموریت برگزاری دوره‌های یک ساله بهیاری (کمک‌پرستاری) برای 11 استان کشور به جهاد دانشگاهی واگذار شده است.

در حال حاضر گروه اول این دوره که شامل 50 نفر است یک ماه از دوره آموزشی را طی کرده و کار ثبت‌نام گروه دوم دوره بهیاری یک ساله در حال انجام است.

طی یک ماه آینده کلاس‌های دوره دوم آغاز خواهد شد و هم اکنون پیگیری و بررسی مدارک ثبت‌نام شدگان این دوره در حال انجام است.

در کشور ایران با توجه به نیاز مبرم به وجود نیروهای کمکی در کادر پرستاری و به منظور پوشش دادن بخشی از شرح وظایف پرستاران که قابل واگذاری به نیروهای کمکی می باشد،ضوابط و برنامه دوره آموزشی کمک پرستاری از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه، تدوین و تصویب گردیده و از سوی جهاد دانشگاهي اجرا می گردد. این دوره مهارتي از سه بخش آموزش نظری، عملی و بالینی تشكيل شده و منتج به ارائه گواهی نامه کمک پرستاری به فراگیران خواهد شد. کمک پرستاران با گذراندن این دوره آموزشی تحت نظارت پرستاران اقدامات ایمن و موثر را مطابق با شرح وظایف مصوب کمک پرستاری برای بیماران بستری یا سرپایی انجام می دهند.

ادامه مطلب در 
برچسب ها : امدادگر اورژانس 97 ,ثبت نام کمک پرستاری 97 ,
بازديد : 2
امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0
[ چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰ ] لينک ثابت | نظرات (0).: Weblog Themes By SlideTheme :.
امارگیر سایت