یکی از مهم ترین سوالاتی که دانشجویان از مشاورین سامانه صدای مشاور بسیار می پرسند این است که آیا می توانند تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد داشته باشند یا خیر. به همین دلیل تصمیم بر آن گرفتیم تا در این مقاله به تفضیل در رابطه تحصیل با همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد توضیحاتی را ارائه نماییم.

جهت مشاوره تخصصی تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد  کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

یکی از شایعاتی در بین بسیاری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد که در صورتیکه جزء دانشجویان استعداد درخشان باشند می توانند در دو رشته به صورت همزمان همانند مقطع کارشناسی در دو رشته تحصیل نمایند. 

شرایط تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد 


دفتر نظارت و ارزیابی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در رابطه با تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد اعلام کرده است که تحت هیچ شرایطی دانشجویان کارشناسی ارشد نمی توانند تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد را داشته باشند و در صورت مشاهده همیچین موضوعی امکان این وجود دارد که دانشجو از تحصیل در هر دو دانشگاه محروم شوند.
البته باید گفت که طرحی برای دانشجویانی که در رشته های مجازی در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می نمایند بتوانند در دانشگاه دیگری در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل نمایند کهت البته تا نهایی شدن این طرح راه بسیار طولانی باقی مانده است.


برچسب ها : تحصیل همزمان ,کارشناسی ارشد ,
بازديد : 2
امتياز : نتيجه : 5 امتياز توسط 2 نفر مجموع امتياز : 9
[ پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۴:۱۴ ] لينک ثابت | نظرات (0).: Weblog Themes By SlideTheme :.
امارگیر سایت