"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

جهت دریافتن کارنامه پذیرفته شدگان کنکور سراسری 95 از مشاورین ما کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


پس از اعلام نتایج کنکور سراسری ،یکی از دغدغه های تمامی داوطلبین ،شرکت درانتخاب رشته کنکور سراسری می باشد . بنابراین به تمامی داوطلبین پیشنهاد می کنیم که تمامی پارامتر های دخیل در انتخاب رشته کنکور سراسری را به خوبی رعایت نمایند تا قادر باشند بهترین انتخاب رشته را انجام دهند . از عواملی که می توان به انها اشاره نمود ،رتبه قبولی رشته ها در تمامی مناطق ،علاقه داوطلب ،نحوه تاثیر بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری ،تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران و جانبازان زیر 5 درصد،تاثیر سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگران و ... می باشد .

علاوه بر موارد گفته شده دیگر عواملی که مربوط به دانشگاه ها می باشد که داوطلبین در زمان انتخاب رشته می بایست آن را در نظر بگیرید که می توان به خوابگاه هایی که داشگاه ها در اختیار دانشجویان قرار می دهند ،شهریه دانشگاه های شبانه ،شهریه دانشگاه های غیر انتفاعی،شهریه دانشگاه های پیام نور،شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان ،عدم محرومیت در صورت پذیرش دوره های غیر روزانه ،حداقل رتیه و تراز رشته های مختلف در دانشگاه های مختلف می باشد . در صورتیکه تصمیم دارید در ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97 شرکت نمایید به شما پیشنهاد می نماییم از هم اکنون برایبرنامه ریزی کنکور خود اقدام نمایید تا بتوانید موفقیت خودتان در کنکور سراسری 96 - 97  را تضمین نمایید .

در میان داوطلبین کنکور سراسری رشته مهندسی برق  در دانشگاه خواجه نصیر - تهران طرفداران خود را دارد. رشته مهندسی برق جزء کد رشته های گروه آزمایشی ریاضی می باشد ککه اوصولا توسط بسیاری از داوطلبین در انتخاب رشته کنکور سراسری جزء اولین انتخاب انتخاب ها می باشد

دانشگاه خواجه نصیر - تهران  علاوه بر رشته مهندسی برق  ،کد رشته های دیگری نیز ارائه می نماید اما از آنجایی که تمامی داوطلبین راغب به تحصیل در  دانشگاه علم و صنعت می باشند اصولا ظرفیت تمامی کد رشته هایی که  دانشگاه خواجه نصیر - تهران  ارائه می شود تکمیل می گردد اما گاهی اوقات دیده شده بعضی از کد رشته های ارائه شده توسط  دانشگاه علم و صنعت  وارد تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شده است .

بنابراین در این مقاله تصمیم برآن گرفتیم که کارنامه قبولی رشته مهندسی برق  دانشگاهخواجه نصیر - تهران را در کنکور 95 - 96 را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید انتخاب رشتهخود را با دیدی کامل و مسلط بر تمامی امور انجام دهید  . به شما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب رشته خود حتما از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور بهره ببرید .

تمامی مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور آمادگی خود را اعلام می دارند که تا آخرین مرحله از انتخاب رشته ی شما همراه و راهنمای شما باشند .

در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور با تماس با شماره 9099071611 از تلفن ثابت بهره ببرید.


برای مشاهده کارنامه های پذیرفته شدگان کنکور سراسری 96 - 95  اینجا را کلیک نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611
اخیرا بعضی استان ها نمیتوانند از تلفن ثابت تماس بگیرند به همین جهت:
تماس با موبایل همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل) 
برچسب ها : کارنامه پذیرفته شدگان کنکور سراسری 96 رشته مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیر - تهران، مشاوره ,
بازديد : 9
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 20 نفر مجموع امتياز : 60
[ سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۳۸ ] لينک ثابت | نظرات (0).: Weblog Themes By SlideTheme :.
امارگیر سایت