جهت مشاوره تخصصی دکتری دانشگاه آزاد کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 96 هفته اول شهریور ماه

در سال جاری که برای نخستین بار آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 با آزمون دانشگاه های سراسری ادغام شده برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد در تاریخ 12 فروردین ماه انجام شد در 29 اردیبهشت ماه اعلام نتایج اولیه دکتری 96 انجام پذیرفت و تمامی داوطلبانی که برای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مجاز شده بودند قادر بودند در تاریخ 9 الی 23 اردیبهشت ماه فرم 40 عددی انتخاب رشته خود رادر سایت آزمون تکمیل نمایند. از این مرحله به بعد یعنی انتخاب رشته روند اجرایی دانشگاه آزاد از دانشگاه سراسری جدا خواهد شد بنابراین نتایج دکتری دانشگاه آزاد اطلاع رسانی خواهد شد و در ان کسانی که دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد میشوند اطلاع رسانی خواهد گردید. در ادامه مقاله  بران خواهیم شد که برای شما توضیحاتی در رابطه با چگونگی اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 96 و نتایج دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد توضیحاتی ارائه داده ایم و در ادامه در صورتی که نامتان در میان لیست دعوت شدگان به مصاحبه قرار گرفته بود به شما پیشنهاد میدهیم آمادگی خود را برای موفقیت در مصاحبه از طریق مطالعه مقالهمصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96 برابر کنید.نحوه مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد 96


اطلاع رسانی نتایج دکتری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی از سایت آزمون خواهد بود. در راستای مشاهده و بررسی نتایج دکتری دانشگاه آزاد 96 در ابتدا با وارد شدن به سایت azmoon.org و کلیک نمودن بر روی لینک نتیجه آزمون دکتری تخصصی 1396 در صفحه بعد همانگونه که در تصویر ذیل نشان داده شده هر داوطلب قادر خواهد بود به دو روش نتیجه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را بررسی نماید. روش اول با به کار بردن شماره شناسنامه و شماره داوطلبی و روش دیگر با به کار بردن اطلاعات شخصی میسر خواهد بود که به کارگیری هریک از دو روش را در راهنمای مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد 96 به تفضیل توضیح خواهیم داد.


مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد با شماره داوطلبی


شماره داوطلبی تمامی کسانی که در آزمون دکتری 96 شرکت نموده اند هم برروی فرمانتخاب رشته دکتری 96 و هم بر روی کارت ورود به جلسه آزمون ثبت شده است. در راستای مشاهده کردن نتیجه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96 میبایست شماره داوطلبی و شماره شناسنامه را وارد نمایید. چنانچه به هر دلیلی دسترسی به شماره داوطلبی نداشتید قادر خواهید بود از روش دیگر و با وارد کردن اطلاعات شخصی نتایج دکتری دانشگاه آزاد 96 را مشاهده نمایید.


مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد با اطلاعات شخصی

در راستای مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد 96 با استفاده از اطلاعات شخصی از جمله نام و نام خانوادگی , شماره شناسنامه و نام پدر اقدام نمایید. این روش به علت سهولت و در دسترس بودن اطلاعات شخصی اصولا داوطلبان این روش را بیشتر به کار میبرند اما گاهی اوقات به علت اشتباه در تایپ در وارد کردن اطلاعات خود قادر به مشاهده نتایج خود نخواهد بود.در صورت بروز این مشکل و در صورتی که به شماره داوطلبی خود دسترسی ندارید قادر خواهید بود از مشاورین سامانه صدای مشاور تحصیلی در بازیابی اطلاعات ثبت نامی خود کمک بگیرید. برای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاور تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره بگیرید.


محتویات کارنامه نتایج دکتری دانشگاه آزاد 96

دانشگاه آزاد , مصاحبه دکتری خود را برعکس دانشگاه سراسری به شکلی کاملا متمرکز و فقط در یک دانشگاه برگزار میکند. به این معنا که در مرحله اطلاع رسانی نتایج دعوت به مصاحبه دانشگاه آزاد در کارنامه هر یک از داوطلبین دعوت به مصاحبه یا عدم دعوت مشخص میگردد. اگر داوطلب دعوت به مصاحبه شده باشد آنگاه برای او زمان و محل برگزاری مصاحبه دانشگاه آزاد که مشخصا معین میگردد کدام دانشگاه و کدام دانشکده میباشد.

در سالهای پیشین از بین دانشگاه های تهران محل برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزادانتخاب شد. پیشنهاد میکنیم که تمامی داوطلبین که دعوت به مصاحبه شده اند مقالهسوالات متداول مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد مطالعه و بررسی نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611
اخیرا بعضی استان ها نمیتوانند از تلفن ثابت تماس بگیرند به همین جهت:
تماس با موبایل همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل) 
برچسب ها : اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 97 ,
بازديد : 10
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 20 نفر مجموع امتياز : 60
[ شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۲ ] لينک ثابت | نظرات (0).: Weblog Themes By SlideTheme :.
امارگیر سایت